shopify visitor statistics
amung


Gizlilik

Üyelik Bilgilerinin Gizliliği ve Güvenliği

 

Sayfamıza üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3.sahış kişiler ile paylaşılmayacaktır.

Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri göndermektedir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir veya sonrasında üye girişi yaptıktan sonra ayarlar bölmesinde bu seçimde değişiklik yapabilmektedirler.

Üye olunmakta olduğu esnada tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değişim işlemi yapabilirsiniz. Üye girişi bilgilerinizi güvenli koruduğunuz zaman başkalarının sizinle ilgili bilgilere girmesi ve ulaşması mümkün olmayacaktır.

 

Kapıda Ödeme ve Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme

 

Kapıda ödeme seçeneği ile daha güvenli bir alışveriş platforumu oluşturduk. Bu sayede ürünlerinizi alırken ödeme yaparak daha güvenli bir sisteme dahil olmuş olacaksınız.

Kapıda kredi kartı ödeme seçeneğini kullanarakta ürünlerini alabilir. Aylık daha cazip fiyatlara gelmesini sağlayabilirsiniz.

Havale/Eft sistemini de dahil ederek ürünlerinizin ödemesini peşin ödeme yapıp eve geldiğinde her hangi bir ücret ödemeden alınması için sağlanmış olan bir ayrıcalıktır.

 

E-posta Güvenliği

Web sitemiz Müşteri hizmetlerine herhangi bir siparişinizle ilgili gönderecek olduğunuz maillerde, gizli bilgilerini paylaşmayınız. Bizlere e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :