shopify visitor statistics
amung


İade/Değişim Şartları

Parfumanya.com'dan almış olduğunuz her ürünü iyice ambalajlayarak gönderimini yapmaktadır.

 

Almış olduğunuz ürün sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşünüyorsanız gönderilen paketi teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar görünüyorsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

Parfumanya.com üzerinden alacak ve almış olduğunuz ürünler kapınıza kargo şirketi tarafından geldiğinde açıp kontrol ediniz. Ürün elinizde kargo tarafından ulaştıktan sonra bakılıp herhangi yırtık tespiti ve benzeri konularda bizim ile irtibata geçerek veya direk kapıda ürünü kontrol edip geri gönderebilirsiniz.

 

Ambalajı açılmış olan, kullanılmış olan, tahrip edilmiş vesair şekilde bulunan ürünlerin iadesi kabul edilmez.


Ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmiş, başka bir müşteri tarafınca satın alınmayacak hale gelen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.


Alınacak olan ürün veya ürünlerin ithal veya replika olduğu konusunda bilgi sahibi olduğunu kabul etmiş olup, daha sonradan bunun aksini savunması kabul edilmemektedir.


Müşteri ürünüi kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle olan kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarında veya iade işlemini gerçekleştirmekte olan müşteriden kaynaklanan sebeplerden, ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.

 

Parfumanya.com üzerinden sipariş verilen ürünler hakkında geçerli bir mazeret yapılmadığı sürece değişimleri askıya alınmakta olduğunu kabul etmiş sayılırlar.

 

Parfumanya.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

Parfumanya.com üzerinden sipariş verilerek alınan ürünlerin replika ürün olduğunu hakkında bilgi sahibi olmaktadır ve bunu kabul etmiş sayılmaktadır.

 

Geri gönderilen ürünlerin kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmakta olduğunu bu sözleşme ile kabul etmiş sayılırlar.

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :